GLOBEBUSTERS EXPEDITIONS & TOURS

  Triumph współpracuje z wiodącym na świecie organizatorem motocyklowych wypraw Globebusters, mającym swoją główną siedzibę w Wielkiej Brytanii. Wszystko po to aby, zapewnić Tobie wyjątkowe wrażenia z jazdy motocyklem, począwszy od niesamowitej “jedynej w życiu” transkontynentalnej motocyklowej wyprawy, aż po zapierającą dech w piersiach jazdę „off-road” czy też relaksującą przejażdżkę na własnym brytyjskim podwórku.

  Organizacja GlobeBusters powstała w 2004 roku, a jej pomysłodawcami byli rekordziści zapisani w Światowej Księdze Guinessa, Kevin i Julia Sanders. Ich doświadczenie oraz wiedza w organizowaniu wypraw jest fenomenalna, a potwierdzeniem tego są ich motocyklowe podróże na 6 kontynentach świata. Ich misja to dzielenie się wspólną pasją jaką jest przemierzanie świata motocyklem. Doskonale zorganizują każdy szczegół Twojej podróży – ekscytujące trasy, wspaniałe zakwaterowanie, transport Twojego motocykla lub wynajem motocykla, a wszystko to przy asyście wykwalifikowanego zespołu pomocy technicznej wspieranego przez Triumph.

  Triumph Explorer oraz Tiger 800 to idealne modele, stworzone do wypraw organizowanych przez GlobeBusters. Tylko pomyśl o poruszaniu się autostradą Pan American z Argentyny na Alaskę. Możesz również przemierzyć słynny Jedwabny Szlak czy też południową Afrykę z Kenii do Kapsztadu lub pokonywać południowe Himalaje z Ladakh do Nepalu.

  Dla tych z Was, którzy nie mają tyle czasu, ale są spragnieni przygód, GlobeBusters oferuje również krótsze międzynarodowe wyprawy z wypożyczeniem motocykli Triumph Tiger lub z możliwością podróżowania swoim własnym motocyklem.

  Poznaj Cool Britannia UK! Kto lepiej pokaże Tobie najciekawsze zakątki Wielkiej Brytanii niż ludzie, którzy poruszają się w tych miejscach każdego dnia na nowej serii motocykli Triumph Bonneville.

  Aby uzyskać bezpłatną broszurę lub w przypadku jakichkolwiek pytań skontaktuj się proszę z Globebusters pod numerem +44 (0)8452 304015

  Email info@globebusters.com

  Strona internetowa www.globebusters.com

  Adres: GlobeBusters Unit 28, Glenmore Business Park, Ely Road, Cambridge CB25 9FX.

  WYPRAWY

  Istnieją takie motocyklowe wyprawy, których możesz doświadczyć tylko „raz w życiu”, przemierzając kontynenty lub imponujące trasy takie jak autostrada Pan American czy Jedwabny Szlak. Wyprawy te mogą trwać nawet aż do 20 tygodni! Zakładając, że chcesz poruszać się własnym motocyklem marki Triumph, zorganizujemy załadunek Twojego motocykla, od początku do końca. Jeśli szukasz nietuzinkowego przeżycia, te trasy to istne wyzwania, dające satysfakcję, ale możliwe do zdobycia dla każdego kierowcy. 

  DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

  WYJAZDY PRZYGODOWE

  Ekscytujące motocyklowe przejażdżki “off-road” po dwóch Amerykach, Europie i Azji. Idealne, kiedy nie masz zbyt wiele czasu, a chcesz dać wycisk maszynie. Skuś się na Patagonię, Namibię, Maroko, Islandię, Hiszpanię i inne kraje! Organizujemy wypożyczenie motocykli Triumph, ale jeśli chcesz, możesz pojechać własnym!

  DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

  NASZ ZESPÓŁ

  Osoby tworzące zespół GlobeBusters są najlepsze w tym co robią. To doświadczeni podróżnicy i motocykliści, którzy przejechali setki tysięcy kilometrów po drogach dwóch Ameryk, Afryki, Azji i Australii. Wykwalifikowani kierowcy i instruktorzy na najwyższym poziomie, przeszkoleni do pokonywania standardowych dróg, tras off-road czy torów wyścigowych. Ich profesjonalizm, entuzjazm oraz ogromna wiedza w pokonywaniu wypraw sprawiają, że są niezastąpieni.

  DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

  NAJPOPULARNIEJSZE WYPRAWY & PRZEJAŹDŻKI

  Ace to Ace - Z Londynu do Pekinu

  Wyprawa do Południowej Afryki

  Przygoda na Islandii

  Wyprawa w Wysokie Andy

  Szlaki Andaluzji

  Przygoda w Marocco

  Trzy dni w Austrii

  Do góry