PODRÓŻE MOTOCYKLOWE Z EDELWEISS

  Gdy w 1980 roku Werner i Coral Wachter założyli Edelweiss Bike Travel (Podróże Motocyklowe z Edelweiss), pomysł był bardzo prosty: wybrać najlepsze drogi, aby pokazać naszą piękną planetę entuzjastycznym kierowcom motocykli oraz skuterów z całego świata, umożliwiając im jednocześnie pobyt w starannie dobranych hotelach oraz restauracjach oferujących regionalną kuchnię. A to wszystko mogą przeżywać z tymi, którzy podzielają tę samą pasję.

  35 lat Edelweiss Bike Travel sprawiło, że 36,000 posiadaczy motocykli i skuterów wzięło udział łącznie w 2,200 wyprawach oraz szkoleniach motocyklowych.

  Przez ostatnie 35 lat firma zyskała ogromne doświadczenie dzięki niezliczonym wyprawom. W 2015 roku zrobiliśmy wszystko, aby wyprawy osiągnęły poziom perfekcji! Odwiedź naszą stronę www.edelweissbike.com/new-program i zobacz program wypraw na nadchodzący sezon! 

  ISLANDIA – LÓD I OGIEŃ

  Podziwiaj nienaruszone piękno przyrody, podróżując motocyklem Triumph przez wzgórza Islandii.

  DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

  SZKOCJA – WYPRAWA PO GÓRACH

  Wybierając tą wycieczkę motocyklową zobaczysz piękno górskich obszarów, wraz z zamkami oraz spektakularnymi szlakami. To idealne miejsce do szarżowania dla Ciebie i Twojego Triumpha.

  DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

  MYANMAR – WYPRAWA PRZYGODOWA

  Niewielu kierowców zdobyło Myanmar na motocyklu, bądź jednym z tych, któremu się to uda. Podziwiaj spektakularne góry, piękne jeziora oraz niesamowitą regionalną kulturę. 

  DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

  WYPRAWA CELTYCKA

  Najlepsze plaże w Wielkiej Brytanii, piękne drogi poprzez niekończące się zielone wzgórza Walii oraz legendarna Wyspa Man, czekają na Ciebie i Twój motocykl. 

  DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

  POŁUDNIOWOWSCHODNIA AZJA

  Wybierz się na motocyklową podróż życia do Południowowschodniej Azji.

  DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

  LAOS I WIETNAM

  To motocyklowa wyprawa przez Tajlandię, Laos i Wietnam, stworzona z myślą o tych, którym nie straszne żadne przygody! 

  DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ