Skip to main content

Warunki Strony Internetowej

 

Jesteśmy dumni z naszej strony internetowej i chcemy, abyś czerpał przyjemność z jej korzystania. 

Wszystkie informacje tekstowe, graficzne oraz inne treści znajdujące się na tej stronie internetowej, jeżeli nie zaznaczono inaczej, są własnością firmy Triumph Designs Limited, Normandy Way, Hinckley, LE10 BZ z siedzibą w Anglii. Wszelkie prawa zastrzeżone. 

Masz prawo do przeglądania, kopiowania, drukowania oraz używania zawartości strony internetowej wyłącznie na swój użytek i pod warunkiem, że: (1) zawartość dostępna na stronie internetowej jest wykorzystywana tylko i wyłącznie w celach informacyjnych, niekomercyjnych; (2) nie dokonujesz żadnych zmian tekstu, grafiki i innych treści dostępnych na stronie; oraz (3) informacje graficzne dostępne na stronie nie są używane, kopiowane czy rozpowszechniane osobno (bez towarzyszącego im opisu). 

Aby uzyskać pełne możliwości strony, upewnij się, że udostępniłeś aplikację javascript oraz działanie plików typu cookies. 

W przypadku, gdy użytkownik strony wysyła jakąkolwiek opinie lub dane, takie jak pomysły, komentarze, sugestie czy pytania dotyczące produktu, usług czy zawartości strony Triumph Motorcycles Limited, takie informacje są uznawane za jawne, a Triumph Motorcycles ma pełne prawdo do ich ujawniania, rozpowszechniania oraz wykorzystywania względem innych bez ograniczeń. 

Dostęp do strony internetowej jest monitorowany. Adresy URL, urządzeń wykorzystywanych do wejścia na stronę i czasy wejsćia są rejestrowane do wykorzystywania rezultatów dostępu i statystyk oraz w celach bezpieczeństwa. Korzystanie z tej strony internetowej oznacza wyrażenie zgody na takie monitorowanie. Od czasu do czasu strona może by niedostępna ze względu na awarie techniczne, telekomunikacyjne, oprogramowania, sprzętu czy przez strony trzecie. Triumph Motorcycles Limited nie może przewidzieć i nadzorować takiej sytuacji oraz nie jest w stanie kontrolować czasu trwania awarii. 

Triumph Motorcycles Limited dokłada wszelkich starań, aby zapewnić poprawność informacji oraz powiązanych materiałów zamieszczonych na stronie internetowej, jednakże nie ponosi odpowiedzialności za błędy w druku, niezaktualizowane informacje, techniczne, cenowe nieścisłości lub inne błędy zaistniałe na tej stronie lub innej stronie Triumph. Informacje i powiązane z nimi materiały mogą ulec zmianie bez uprzedniego powiadomienia. Korzystając z niniejszej strony internetowej, wyrażasz zgodę na to, że materiały i informacje zawarte na stronie mogą być niekompletne, niewłaściwe, niezaktualizowane lub mogą nie sprostać Twoim oczekiwaniom. Strona zawiera zdjęcia motocykli, które są wyposażone w akcesoria, które nie muszą zostać uwzględnione w Twoim motocyklu. Triumph Motorcycles Limited nie ponosi odpowiedzialności za nieporozumienia związane ze standardowym wyposażeniem [danego modelu]. 

Zdjęcia oraz pliki video umieszczone na stronie przedstawiają motocykle Triumph użytkowane przez profesjonalistów, posiadających ochronne wyposażenie, które zostały stworzone w profesjonalnych, ściśle kontrolowanych warunkach. Triumph nie popiera, ani nie zachęca do wyczynów kaskaderskich, wykonywania trików na motocyklu lub innych form niebezpiecznej jazdy. Motocykle przedstawione w plikach video to motocykle przeznaczone do jazdy na drogach publicznych. Użytkowanie takiego motocykla obejmuje przemieszczanie się motocyklem po drogach gruntowych, jazdę po żwirze czy piasku, ale nie obejmuje wyścigów motocross, zawodów off-road czy jazdy off-road z pasażerem. Nie obejmuje również skoków na motocyklu czy przejeżdżania po przeszkodach. Nie próbuj na własną rękę dokonywać skoków na motocyklu czy też pokonywać nim przeszkód. Jako Triumph, pragniemy, aby każda jazda była bezpieczna i pełna radości. Zawsze poruszaj się motocyklem bezpiecznie, zgodnie z obowiązującymi przepisami ruchu drogowego. Zawsze poruszaj się motocyklem na miarę swoich umiejętności, w przypadku braku umiejętności, udaj się na kursy jazdy i  zawsze zakładaj odzież ochronną. Nigdy nie kieruj pojazdem pod wpływem alkoholu czy narkotyków. Przed pierwszą jazdą zapoznaj się z instrukcją obsługi pojazdu i upewnij się, że motocykl funkcjonuje prawidłowo.  

Triumph Motorcycles Limited wyłącza wszelkie inne gwarancje, jawne lub domniemane, w tym między innymi gwarancje jakości handlowej przydatności do określonego celu czy gwarancje braku naruszenia z uwzględnieniem niniejszej strony internetowej oraz jej treści, grafiki oraz materiałów na niej umieszczonych.  

Triumph Motorcycles Limited nie ponosi odpowiedzialności za szkody każdego rodzaju, w tym bez ograniczeń, za szczególne, bezpośrednie, przypadkowe, pośrednie lub wynikowe szkody. 

Wszystkie informacje zawarte na stronie dotyczą rynku Wielkiej Brytanii. Dostęp do tych informacji jest międzynarodowy, ale niektóre produkty, programy czy usługi mogą nie być dostępne w Twoim kraju ze względu na ograniczenia rynkowe, techniczne czy prawne. Triumph Motorcycles Limited zastrzega sobie prawo, bez uprzedniego powiadomienia do zaprzestania produkcji modeli, części, akcesoriów, odzieży czy też innych elementów lub zmiany specyfikacji o każdym czasie z wykluczeniem zobowiązań. 

Specyfikacja motocykli oraz akcesoriów może być zróżnicowana ze względu na kraj. Wiele państw posiada zakaz importu, rejestracji i/lub używania pojazdów czy akcesoriów w celu spełnienia norm specyfikacji obowiązujących w danym kraju. Skonsultuj się ze swoim dealerem w kwestii dostępności danego modelu, akcesoriów i odzieży.

Triumph Motorcycles Limited zaleca używanie tylko i wyłącznie oryginalnych części i akcesoriów dla motocykli Triumph. Montaż części i akcesoriów powinien zostać przeprowadzony przez autoryzowanego dealera Triumph Motorcycles. Triumph nie ponosi odpowiedzialności za wady produktu spowodowane montażem nieprawidłowych części czy akcesoriów lub dokonywaniem przekształceń, a także montażem atestowanych części, akcesoriów czy dokonywaniem przekształceń przez niekompetentny personel. Montaż części i akcesoriów czy dokonywanie zmian przez nieautoryzowanego dealera Triumph może wpływać na prowadzenie, stabilność lub inne aspekty działania motocykla, które mogą skutkować wypadkiem drogowym lub poważnymi obrażeniami kierowcy, a nawet doprowadzić do śmierci. W szczególności, niezwykle niebezpieczne jest montowanie części zamiennych lub akcesoriów, które wymagają demontażu lub montażu powiązanego z układem elektrycznym lub paliwowym pojazdu. 

Jako marka Triumph pragniemy abyś czerpał przyjemność z każdej jazdy, a przede wszystkim by ta jazda była bezpieczna. Zawsze przestrzegaj przepisów ruchu drogowego, poruszaj się motocyklem bezpiecznie i defensywnie. Dostosuj jazdę do swoich umiejętności. Weź udział w kursie jazdy motocyklem. Podróżując motocyklem zawsze zakładaj atestowany kask i odzież oraz chroń swoje oczy. Dbaj również o bezpieczeństwo pasażera. Nigdy nie prowadź pojazdu pod wpływem alkoholu lub narkotyków.