Street Twin Range

WSPÓŁCZESNY BONNEVILLE. Street Twin to współczesny Bonneville nastawiony na dobrą zabawę. Zasilany nowym Silnikiem z wysokim momentem obrotowym o pojemności 900cc.

Street Twin Range

STWORZONY BY CIESZYĆ. Nowy Street Twin to połączenie obniżonego siedzenia oraz odpowiedniej pozycji jazdy z porywającym oraz szybko reagującym silnikiem.

Street Twin Range

STWORZONY DO JAZDY. Nowa konstrukcja podwozia oraz zawieszenia umożliwia dynamiczne prowadzenie oraz zapewnia niezapomnianą moc wrażeń.

Street Twin Range

STWORZONY BYŚ MÓGŁ WYRAZIĆ SIEBIE. Street Twin stworzony w duchu indywidualizmu oraz możliwości personalizacji. To idealny motocykl do własnego zaaranżowania.

Overview

Today's Bonneville

Street Twin to współczesny Bonneville nastawiony na dobrą zabawę. Zasilany nowym Silnikiem z wysokim momentem obrotowym o pojemności 900 cc. Wyjątkowy charakter, głośny ryk, minimalistyczna stylistyka oraz dynamiczna jazda to wszystko co czyni nowego Street Twin-a idealnym motocyklem Bonneville dla współczesnego motocyklisty.

Nowy Street Twin to połączenie obniżonego siedzenia oraz odpowiedniej pozycji jazdy z porywającym oraz szybko reagującym silnikiem. Jeszcze bardziej zdecydowany z minimalistycznym designem dla maksymalnej codziennej przyjemności z jazdy.

Nowy Street Twin to połączenie obniżonego siedzenia oraz odpowiedniej pozycji jazdy z porywającym oraz szybko reagującym silnikiem. Jeszcze bardziej zdecydowany z minimalistycznym designem dla maksymalnej codziennej przyjemności z jazdy.

Street Twin stworzony w duchu indywidualizmu oraz możliwości personalizacji. To idealny motocykl do własnego zaaranżowania. Ponad 150 stylowych akcesoriów oraz pakietów “inspiracji”, stanowi doskonały punkt wyjściowy dla Twojego projektu. Akcesoria mogą być również zamocowane przez Twojego dealera. Nigdy nic nie było tak proste jak stworzenie własnego Bonneville.

SILNIK

SILNIK

Unikalny charakter Street Twin przywrócony do życia za sprawą wysokiego momentu obrotowego nowego, dwucylindrowego, równoległego, 8 zaworowego silnika o pojemności 900cc.

Jak wskazuje jego nazwa, generuje najwyższy moment obrotowy 80Nm przy 3200 obr/min. – zaskakująco o 18% więcej niż w poprzednim modelu od najniższych obrotów w całym zakresie prędkości.

Zyskując dzięki mistrzowskiej precyzji oraz szybkiej reakcji silnika z systemem ride-by-wire oraz układem wtrysku paliwa, Street Twin jest wyposażony w charyzmatyczny odstęp zapłonu 270º dla płynnego dostarczania liniowej mocy poprzez 5-biegową skrzynię.

ZWIĘKSZONA OSZCZĘDNOŚĆ PALIWA

Za stylistyką nowego silnika 900cc kryje się innowacyjny system chłodzenia cieczą, z minimalistycznym designem na rzecz mniejszej emisji spalin oraz zwiększonej wydajności paliwa. Jest aż o 36% bardziej ekonomiczny niż jego poprzednik Bonneville.

STYL

ORYGINALNA STYLISTYKA

Współczesny Twin przyjął sylwetkę po oryginalnym Bonneville, jednak w tej odsłonie cechują go ostre linie oraz minimalistyczny styl, inspirowany New Wave Custom Scene. Te cechy bez wątpienia oddają jego młodzieńczy wdzięk.

PIĘKNO TKWI W SZCZEGÓŁACH

Street Twin wyróżnia się stylowymi, wysokiej jakości detalami, włącznie z odlewanymi kołami, zbiornikiem paliwa, współczesną grafiką. Wszystko to w fascynującej gamie kolorystycznej – Cranberry Red, Aluminium Silver, Matt Black oraz Jet Black.

MOŻLIWOŚCI

Układ ABS

W standardzie bezpieczeństwa układ przeciwblokujący, który powoduje, że masz jeszcze większa kontrolę nad Street-em.

System Ride-by-wire

System ride-by-wire, w który wyposażony jest Street Twin, sprawia, że dodawanie gazu działa jeszcze lepiej, gwarantując szybkość reakcji, bezpieczeństwo oraz przyjemność z jazdy.

Kontrola Trakcji

Wykorzystując zaawansowany system ride-by-wire, Street Twin zawiera programowalny układ kontroli trakcji, który optymalizuje generowanie momentu obrotowego.

Wspomagane sprzęgło

Lekki nacisk na sprzęgło oraz poczucie kontroli to cechy, na które nie będziesz narzekać w tym modelu. Układ wspomagania sprzęgła sprawia, że jazda motocyklem nie tylko jest łatwa, ale również zdecydowanie dłuższa.

Immobiliser

Urządzenie zabezpieczające łączy transponder kluczyka z odbiornikiem w układzie zapłonu. W ten sposób zabezpiecza silnik przed uruchomieniem, w przypadku użycia niewłaściwego kluczyka.

Łatwe w obsłudze przyciski

Przełącznik biegów w Street Twin to prosty w obsłudze przycisk przewijania umożliwiający błyskawiczny dostęp do kluczowych funkcji na nowym cyfrowym zegarze.

Tylne światła LED

Nowe tylne światła LED, w minimalistycznej stylizacji, stanowią gwarancję oszczędności energii oraz długiej żywotności.

INTELIGENTNY ZEGAR

Stylowy funkcyjny zegar inteligentnie łączy cyfrowe menu za pomocą zamontowanego w kierownicy przycisku przewijania. Kluczowe funkcje to: wskaźnik zmiany biegu, licznik przebiegu, 2x trasa, wskaźnik dokonania serwisu, wskaźnik poziomu zużycia paliwa, ilość km między tankowniami, średnie oraz bieżące zużycie paliwa, zegar, możliwość wyłączenia kontroli trakcji.

Gniazdo USB

Umieszczone pod siedzeniem gniazdo USB zaprojektowane po to, byś mógł ładować swoje urządzenia.

GALERIA
PODWOZIE

NOWE PODWOZIE DLA WIĘKSZEJ DYNAMIKI

Nowy Street Twin dostarcza niezapomniane przeżycia z jazdy za sprawą nowego podwozia oraz specjalnie zaprojektowanego zawieszenia, zapewniając wysublimowane, nowoczesne prowadzenie w prawdziwym świecie. Połączenie marki Triumph z dynamicznością, zwrotnością oraz stabilnością, najwyższym komfortem i kontrolą nad pojazdem to cechy, dzięki którym doświadczysz wspaniałej motocyklowej przygody.

LEPSZY KOMFORT I KONTROLA

Niskie siedzenie gwarantuje Tobie dogodną pozycję jazdy w połączeniu z odpowiednio dobraną pozycją riser'ów kierownicy, wąskim przodem siedzenia, specjalnie wyprofilowanym z większą ilością gąbki oraz powiększonym amortyzatorom, wszystko po to, aby zapewnić Tobie doskonałą ergonomię jazdy. Street Twin jest najbardziej przystępnym nowym Bonneville.

Street-Twin-a2

STREET TWIN NA LICENCJĘ A2

Street Twin jeszcze bardziej przystępny.

Model Street Twin na licencję A2 model zaprojektowany z myślą o kierowcach, którzy nie mają jeszcze prawo jazdy na motocykl, tak aby mogli cieszyć się z jazdy tym modelem.

Jeżeli zdasz już egzamin na prawo jazdy, motocykl może zostać ponownie skonfigurowany przez dealera Triumph.

W kwestii wymogów prawnych obowiązujących w Twoim kraju, skontaktuj się z najbliższym dealerem Triumph.

A2

AKCESORIA

PONAD 150 STYLOWCH AKCESORIÓW

Zakres akcesoriów do nowej serii Bonneville obejmuje ponad 150 stylowych pozycji oraz wysokiej jakości części do Street Twin. Dzięki temu, stworzenie własnego motocykla jest dziecinnie proste. Nowe wydechy od Vance&Hines, cały magazyn personalizowanych części, począwszy od tylnych błotników z wykończeniem, aż po siedzenie ławkowe oraz imponujące kulowe kierunkowskazy, to tylko nieliczne gadżety, które możemy wymienić.

ZESTAWY INSPIRACJI DO WŁASNEJ ARANŻACJI

Stworzyliśmy szereg “inspiracyjnych” zestawów, abyś mógł sam stworzyć swój wymarzony motocykl lub oddać go w ręce dealera do zamontowania całego zestawu. Do wyboru minimalistyczny zestaw Scrambler, agresywny Brat Tracker oraz luzacki Urban.

ZESTAW SCRAMBLER

‘Scrambler’ oferuje nieprzeciętny minimalistyczny design do jazdy off-road. Wyróżnia go wysokiej jakości układ wydechowy Vance&Hines*, wymienialny zestaw tylnych błotników wraz z kompaktowymi światłami, siedzenie ławkowe z brązowym żebrowaniem, brązowe uchwyty kierownicy w stylu „beczki”, kompaktowe kierunkowskazy LED oraz aluminiowa osłona miski olejowej.

Pamiętaj, że dostępność tylnych błotników oraz kierunkowskazów jest uzależniona od przepisów prawnych obowiązujących w Twoim kraju. Proszę sprawdź ich dostępność u swojego dealera Triumph.

*Tylko do jazdy off-road.

ZESTAW URBAN

Urban łączy ze sobą luzacki styl oraz agresywną miejską jazdę. Cechuje się „siateczkowymi” uchwytami kierownicy, tłumikami Vance&Hines, kompaktowymi kierunkowskazami LED, przyciemnioną szybą oraz siedzeniem zbudowanym z woskowanej bawełny i skóry z nazwą marki.

Pamiętaj, że dostępność tłumików Vance&Hines, zestawu tylnych błotników oraz kierunkowskazów jest uzależniona od przepisów prawnych obowiązujących w Twoim kraju. Proszę sprawdź ich dostępność u swojego dealera Triumph.

Street Twin Range Motocykle

Street Twin

40 900,00 zł

Street Twin
Street Twin to współczesny Bonneville nastawiony na dobrą zabawę. Zasilany nowym silnikiem z wysokim momentem obrotowym o pojemności 900 cc. Wyjątkowy charakter, głośny ryk, minimalistyczna stylistyka oraz dynamiczna jazda to wszystko co czyni nowego Street Twin-a idealnym motocyklem Bonneville dla współczesnego motocyklisty.

Lokalizacja Dealera

Brak wyników