Bonneville T100

Ponadczasowy styl oraz uznana marka to ikona wśród motocykli.

Bonneville T100

Doskonała jakość, osiągi, możliwości oraz komfort to manifest kolejnej generacji Bonneville.

Informacje ogólne

ORYGINAŁ DLA KAŻDEGO

Cechujący się przepiękną stylistyką, jeszcze bardziej przystępny, Bonneville T100 i T100 Black to przedstawiciele klasycznej serii Bonneville. **TYLKO NA RYNEK EUROPEJSKI** Zestaw A2 dostępny dla dwóch modeli T100 oraz T100 Black

Zainspirowany legendarnym modelem Bonneville z 1959 roku, model T100 to niepowtarzalny charakter, odziedziczony po przodkach. Olśniewające wykończenie, cechy oraz detale przejął od większego Bonneville T120 oraz T120 Black. Model T100s gwarantuje niesamowite osiągi, za sprawą silnika o pojemności 900ccm z wysokim momentem obrotowym. Dostarcza on niebotyczny moment obrotowy, lepszą wydajność paliwa, a jego dźwięk… nie ma sobie równych.

Współpracujące ze sobą dedykowane podwozie i zawieszenie w modelu T100 są zapewnieniem najwyższej płynności jazdy, a także łatwego, neutralnego prowadzenia. Sprytnie wkomponowana technologia skupiona na kierowcy, kontrola trakcji, ABS oraz wspomagane sprzęgło powodują, że komfort jazdy i kontrola nad maszyną nie mają sobie równych. Seria T100 jest dostępna w pięknych, stylowych nowoczesnych kolorach. Do wyboru masz ponad 150 akcesoriów, aby spersonalizować swój motocykl.

Styl

MOTOCYKLOWA IKONA

Rodzina Bonneville T100 jest wierna swoim tradycjom i z dumą pokazuje swój rodowód. Prawdziwa, legendarna sylwetka z charakterystycznym dla Bonneville zbiornikiem paliwa, szprychowymi kołami, tradycyjnymi tłumikami oraz opcją dwutonowego malowania ze złotymi liniami. Klasa sama w sobie.

Linie modeli T100 są proste, ostre , ale pozostawione w stylu wyrafinowanej klasyki. Jeżeli chcesz zaaranżować motocykl według własnych upodobań, masz do dyspozycji ponad 150 akcesoriów premium, które bez wątpienia sprawią, że Twój Bonneville przejdzie metamorfozę.

RODOWITY BONNEVILLE

Bonneville T100 posiada wachlarz wysokiej jakości obrabianych wykończeń, chromowanych, matowych czy polerowanych. Przykładem może być wysokiej jakości obudowa silnika wykonana z aluminium oraz klasyczne logo sygnowane Triumph, unikalne dla każdego modelu. Model T100 jest dostępny w trzech klasycznych kolorach.

REPREZENTACYJNY STYL

Model T100 Black rzuca się w oczy. Zaciemniane detale oraz elementy nadają jemu mroczny, a zarazem wyrafinowany wygląd. Status premium uzupełniają dodatkowe komponenty takie jak podwójny wydech o wykończeniu czarny mat. Model T100 Black dostępny w dwóch stylowych odcieniach.

Podwozie

LEKKIE ZAWIESZENIE

Modele Bonneville T100 są jednymi z najbardziej przystępnych z całej serii, a przy tym ważą mniej niż modele serii T120.

Krótszy rozstaw osi, mniejszy kąt pochylenia główki ramy oraz wyprzedzenie niż w poprzednich generacjach, w połączeniu z obniżonym siedzeniem sprawiają, że to motocykl idealny dla każdego kierowcy i… na każdą trasę.

DOSKONAŁE PROWADZENIE I NAJWYŻSZY KOMFORT

Modele T100 wyróżniają się podwyższonym poziomem komfortu oraz prowadzenia. Jeszcze bardziej wygodne siedzenie z grubszą warstwą gąbki. Nowe podwozie i zawieszenie opracowane specjalnie z myślą o interesującej, ale spokojnej przejażdżce, na dalekich trasach, bez ustępstw w kwestii komfortu.

ULEPSZONE OPONY I TARCZE HAMULCOWE

Modele T100 posiadają ulepszoną pojedynczą przednią tarczę. Zarówno T100 jak i T100 Black są wyposażone w opony Pirelli Phantom Sportscomp, opracowane specjalnie dla serii Triumph Bonneville przez markę Pirelli.  Zoptymalizowane pod kątem utrzymania twardości, o lepszym profilu w przedniej oponie oraz głębszym bieżniku w oponie tylnej, stanowią dopełnienie stylu Bonneville, przy bezpiecznym prowadzeniu i doskonałej żywotności.  

Silnik

Silnik Bonneville o pojemności 900ccm z wysokim momentem obrotowym

Wszystkie modele Bonneville T100 cechują się specjalnie dostosowanym silnikiem 900ccm, który gwarantuje niesamowite osiągi, zwiększoną wydajność paliwa oraz donośny dźwięk.

8- zaworowy równoległy silnik z odstępem zapłonu 270°, dostarcza płynną liniową moc pochodzącą z wysokiej jakości 5-biegowej skrzyni.


WIĘKSZA MOC I MOMENT OBROTOWY NA ZAWOŁANIE

Silnik o pojemności 900ccm został zaprojektowany, aby dostarczać jeszcze więcej mocy oraz większy moment obrotowy, wtedy, gdy tego potrzebujesz – pomiędzy 2750 obr/min., a 4750 obr/min., tak aby zadowolić miłośników nowoczesnej klasyki, a jazda tym motocyklem była naprawdę ekscytująca.

Model T100 dostarcza o 18% więcej mocy w średnim zakresie prędkości w porównaniu do poprzednich generacji oraz większy maksymalny moment obrotowy na poziomie 55KM przy 5900 obr/min.

ELEGANCKI STYL I DŹWIĘK

Modele Bonneville T100 z silnikiem 900ccm o wysokim momencie obrotowym zostały elegancko wystylizowane, z naciskiem na wysokiej jakości detale i wykończenie. T100 posiada komponenty silnika nawiązujące designem do Bonneville z roku 1959, ale również znajdziesz w nim bardziej współczesne detale, tak aby zachować legendarny wygląd Bonneville.

Elegancki wydech, to nie tylko wyrafinowany wygląd, ale również dźwięk, który brzmieniem oddaje charakter rasowego brytyjskiego klasyka.

TECHNOLOGIA SKUPIONA NA KIEROWCY

ABS

Układ przeciwdziałający blokadzie układu hamulcowego Triumph to zaawansowany poziom kontroli i bezpieczeństwa w modelach Bonneville T100 oraz T100 Black.

System Ride-by-wire

Modele Bonneville T100 oraz T100 Black posiadają elektroniczny system ride-by-wire, który zwiększa reakcję przepustnicy, zapewniając płynną oraz bezpieczną jazdę przy zwiększonej kontroli oraz wysokim komforcie.

System chłodzenia cieczą

Zaawansowany system chłodzenia cieczą zapewnia długą żywotność pojazdu oraz bardziej wydajny układ paliwowy, nawet o 29% lepsza wydajność paliwa niż w poprzednich modelach.

Programowalna kontrola trakcji

Modele serii T100 są wyposażone w programowalną kontrolę trakcji, która optymalizuje dostarczanie momentu obrotowego na rzecz maksymalnego bezpieczeństwa kierowcy oraz kontroli nad pojazdem.

Wspomagane sprzęgło

Wspomagane sprzęgło sprawia, że panowanie nad nim jest jeszcze prostsze, a dźwignia pracuje jeszcze lżej. Z Bonneville T100 żaden dystans do pokonania nie jest problemem, a co więcej przyjemnością.

Tylne światło LED

Kompaktowe, tylne światło LED zostało elegancko wkomponowane w Bonneville T100 oraz T100 Black, nadając tym modelom niepowtarzalny design oraz zwiększoną efektywność energetyczną dla długiej żywotności.

Immobiliser

Zarówno model T100 jak i T100 Black posiadają urządzenie zabezpieczające, które łączy nowy transponder kluczyka z odbiornikiem w układzie zapłonu. W ten sposób zabezpiecza silnik przed uruchomieniem, w przypadku użycia niewłaściwego kluczyka.

Gniazdo USB

Umieszczone pod siedzeniem gniazdo USB zaprojektowane po to, byś mógł ładować swoje urządzenia.

PAKIET FUNKCJI W LICZNIKU

LICZNIK  3DModele serii T100 posiadają elegancko obudowany,  stylowy podwójny licznik (prędkościomierz oraz obrotomierz) z pakietem funkcji, poprzez cyfrowe menu za pomocą przycisku przewijania na kierownicy. Pakiet wskaźników obejmuje:  wskaźnik aktywnego biegu, licznik przebiegu, 2 x trasa, wskaźnik dokonania przeglądu, wskaźnik poziomu zużycia paliwa, ilość km między tankowniami, średnia i aktualna ilość zużywanego paliwa, zegar oraz opcja wyłączenia kontroli trakcji.

Zestaw dla licencji A2

LICENCJA A2

Dla Bonneville posiadamy w ofercie zestaw na licencję A2. W celu pozyskania informacji, skontaktuj się z dealerem.

Zestaw dla licencji A2 zaprojektowany z myślą o kierowcach, którzy nie posiadają prawo jazdy na motocykl, a pragną doświadczać radości z jazdy na Bonneville.

Zestaw A2 jest łatwy w montażu i demontażu (kiedy już zdobędziesz prawo jazdy na motocykl). W celu montażu lub demontażu zestawu, udaj się do swojego dealera Triumph.

A2
Galeria
Akcesoria

Stwórz swój motocykl

Niezwykle szeroki zakres oferty akcesoriów – ponad 150 inspiracji, aby personalizacja motocykli T100 oraz T100 Black zależała już tylko od Ciebie.

Akcesoria obejmują: chromowane tłumiki „slip-on” marki Vance & Hines, pięknie stylizowane ściegi na skórzanych siedzeniach, chromowane sprzęgło oraz ozdobienia alternatora, Badge na zbiornik paliwa, sakwy boczne skórzane i materiałowe oraz kompaktowe kierunkowskazy LED.

Pamiętaj, że dostępność tłumików Vance & Hines oraz kierunkowskazów jest uzależniona od przepisów prawnych obowiązujących w Twoim kraju. Proszę sprawdź ich dostępność u swojego dealera Triumph.

Bonneville T100 Motocykle

Bonneville T100

42 900,00 zł

Bonneville T100

Bonneville T100 jest zainspirowany kultowym Bonneville z roku 1959, dlatego w jego projekcie uwzględniliśmy wiele cech tej ikony. Model T100 posiada wysokiej jakości wykończenie, włączając wysokiej jakości szczotkowaną obudowę silnika z aluminium czy klasyczne badge Triumph.  Napędzany silnikiem o pojemności 900ccm z wysokim momentem obrotowym, model T100 jest dostępny w trzech stylowych, nowoczesnych kolorach.

Bonneville T100 Black

42 900,00 zł

Bonneville T100 Black

Bonneville T100 Black jest stylizowany na styl miejski. Pełen finezji i indywidualizmu, model T100 Black to innowacyjny styl. Zaciemniane, wysokiej jakości detale, takie jak obręcze kół, wykończenie silnika czy podwójny wydech o matowym wykończeniu. To wszystko sprawia, że jego wygląd pozostaje w pamięci.

Lokalizacja Dealera

Brak wyników