Bonneville T120 & T120 Black

NOWOCZESNA KLASYKA NADCHODZI. Ponadczasowa ikona stylu oraz kultowy charakter legendarnego Bonneville powstał z popiołów w postaci nowego Bonneville T120 oraz T120 Black. Oba modele skrojone na najwyższym poziomie w zakresie dbałości o detale, jakości i wykończenia. Łączy je pojemność oraz osiągi nowoczesnej klasyki. Zasilane silnikiem z wysokim momentem obrotowym o pojemności 1200ccm, atrakcyjne dzięki podwójnemu korpusowi przepustnicy.

Bonneville T120 & T120 Black

BONNEVILLE T120 – PONADCZASOWA IKONA POWRACA W PIĘKNYM STYLU. Zapierający dech w piersiach Bonneville T120 to stylowe dziedzictwo marki Triumph. Połączenie nowoczesnych osiągów nowego Bonneville z silnikiem o pojemności 1200ccm z wysokim momentem obrotowym oraz unikatowy styl oparty na sylwetce oryginalnego Bonneville. Model T120 to ponadczasowa ikona, która rozwinęła skrzydła.

Bonneville T120 & T120 Black

BONNEVILLE T120 BLACK – NOWA IKONA STYLU. Nowa ikona stylu z rasowym pochodzeniem, wyglądem oraz osiągami. W oparciu o ponadczasowy wygląd motocykla Bonneville T120, surowy charakter Bonneville T120 Black jest uwydatniony w nieprzeciętnym ciemnobrązowym siedzeniu, zaciemnionych detalach włącznie ze stelażami, uchwytami, wydechem oraz wyrafinowanym wykończeniem w kolorze Matt Graphite lub Jet Black.

SILNIK

PORYWAJĄCY NOWY SILNIK

Autentyczny charakter Bonneville T120 przywrócony do życia za sprawą nowego równoległego, dwucylindrowego, 8-zaworowego silnika, o pojemności 1200 ccm z wysokim momentem obrotowym.

Stworzony z myślą o nowoczesnym stylu jazdy, z szybkim przepływem mocy, produkującym najwyższy moment obrotowy 105 Nm, przy 3100 obr./min. Aż o 54% więcej niż jego poprzednik. Moc wyjściowa silnika wynosi 80 KM przy 6550 obr./min, aż o 18% więcej niż poprzednia wersja. Nowy silnik o pojemności 1200 ccm dostarcza jeszcze więcej mocy w całym zakresie prędkości obrotowych oraz aż o 50% więcej przy 4500 obr./min. Z mistrzowską dokładnością oraz szybką reakcją przepustnicy, systemem ride-by-wire wtrysku paliwa oraz systemem zarządzania silnikiem, 6-biegowy Bonneville T120 został stworzony w charyzmatycznym duchu, z zapłonem przesuniętym o 270 stopni dla liniowego dostarczania mocy.

PIĘKNY STYL I BRZMIENIE

Profil silnika nowego Bonnevill’a o pojemności 1200ccm został stworzony w pięknym stylu, z niezwykłą dbałością o szczegóły wykończenia. Sylwetka oraz ostre linie legendarnego Bonnevill’a lat 60-tych przy jednoczesnym wprowadzeniu współczesnych elementów pozwalają na zachowanie kultowego wyglądu.

Eleganckie wydechy niczym tajna broń, przy zachowaniu prostej linii całego odcinka rury wydechowej powodują, że Bonneville T120 dostarcza prawdziwe brzmienie - zapierający dech w piersiach dźwięk, który w pełni odzwierciedla jego charakter.

ZWIĘKSZONA WYDAJNOŚĆ UKŁADU PALIWOWEGO

Pod obudową nowego silnika o pojemności 1200ccm modelu Bonneville kryje się zaawansowany system chłodzenia cieczą, z minimalistycznym designem na rzecz mniejszej emisji spalin oraz zwiększonej wydajności paliwa, aż o 13% lepszej niż u poprzednika. Zwiększona wydajność w połączeniu z wydłużonym terminem przeglądu, co 10,000 mil (16,000 km) znacząco obniża całkowite koszty eksploatacji motocykla.

STYL

ORYGINALNA SYLWETKA

Inspirowane legendarnym Bonneville z 1959 roku, nowe modele T120 oraz T120 Black zostały wystylizowane na jego wzór, łącznie z detalami oraz funkcjami. Począwszy od zbiornika paliwa o rzeźbionych, falistych liniach, aż po detale świateł, zegar oraz charakterystyczną sylwetkę Bonneville. Nowy T120 oraz T120 Black to ponadczasowe, zrewolucjonizowane ikony.

PIĘKNY BONNEVILLE T120

Bonneville T120 cechuje się bogactwem detali włącznie z wieloelementowymi chromowanymi emblematami, uchwytami, obręczami kół oraz innowacyjnym, podwójnym wydechem. Dostępny w 4 kolorystycznych wersjach premium: Jet Black, Cinder Red lub 2 zestawieniach kolorystycznych Cranberry Red i Aluminium Silver lub Jet Black i Pure White, dwa warianty cechują się złotymi liniami.

t120 black

Z zachowanym charakterem, detalami oraz wykończeniem modelu T120, nowy Bonneville T120 Black to prawdziwy styl z wyrafinowanym ciemnobrązowym siedzeniem, detalami w kolorze czarnym, włącznie z obręczami kół, uchwytami, wydechem oraz wykończeniem obudowy silnika. Dostępny w 2 kolorach premium Jet Black lub Matt Graphite. Bonneville T120 Black to nowa ikona stylu.

MOŻLIWOŚCI

ABS

W standardzie bezpieczeństwa układ przeciwblokujący, który powoduje, że masz jeszcze większa kontrolę nad Bonneville T120 oraz T120 Black.

System Ride-By-Wire

Modele Bonneville T120 oraz T120 Black są wyposażone w elektroniczny system ride-by-wire, który sprawia, że dodawanie gazu działa jeszcze lepiej, gwarantując szybkość reakcji, bezpieczeństwo oraz przyjemność z jazdy.

Tryby Jazdy

Kompatybilne z systemem ride-by-wire tryby jazdy ROAD (drogowy) oraz RAIN (deszcz) gwarantują Tobie jeszcze większą kontrolę nad pojazdem oraz bezpieczeństwo.

Kontrola Trakcji

Zaawansowany system ride-by-wire występujący w modelach T120 oraz T120 Black, charakteryzuje się programowalną kontrolą trakcji, a jego zadaniem jest optymalizowanie generowania momentu obrotowego.

Wspomagane sprzęgło

Lekki nacisk na sprzęgło oraz poczucie kontroli to cechy, na które nie będziesz narzekać w modelach T120 oraz T120 Black. Układ wspomagania sprzęgła sprawia, że jazda motocyklem nie tylko jest łatwa, ale również zdecydowanie dłuższa.

Podgrzewane Manetki

W standardzie modeli Bonneville T120 oraz T120 Black spełniające najwyższe standardy techniczne, fabrycznie montowane podgrzewane manetki z 3 trybami ustawień.

ŁATWE W OBSŁUDZE PRZYCISKI

Przełącznik biegów w modelu T120 to prosty w obsłudze przycisk przewijania umożliwiający błyskawiczny dostęp do kluczowych funkcji na nowym cyfrowym zegarze.

Inteligenty Zegar

Stylowy funkcyjny podwójny zegar (prędkościomierz i obrotomierz) z piękną tarczą 3D inteligentnie łączy cyfrowe menu za pomocą zamontowanego w kierownicy przycisku przewijania. Kluczowe funkcje to: wskaźnik zmiany biegu, licznik przebiegu, 2x trasa , wskaźnik dokonania serwisu, wskaźnik poziomu zużycia paliwa, ilość km między tankowniami, średnia oraz obecna ilość zużywanego paliwa, zegar, możliwość wyłączenia kontroli trakcji.

Światła drogowe DRL

Standard Bonneville T120s to najnowsze światła do jazdy dziennej (DRL) dostarczające charakterystyczną wiązkę światła. Ponadto gwarantują zwiększoną wydajność na rzecz dłuższej żywotności.

Tylne światła LED

Nowe tylne światła LED zaprojektowane w klasycznym stylu cechują się intensywnością przy jednoczesnym zachowaniu wydajności mocy.

Immobiliser

Urządzenie zabezpieczające łączy transponder kluczyka nowego modelu T120 z odbiornikiem w układzie zapłonu. W ten sposób zabezpiecza silnik przed uruchomieniem, w przypadku użycia niewłaściwego kluczyka.

Gniazdo zasilające USB

Umieszczone pod siedzeniem gniazdo USB zaprojektowane po to, byś mógł ładować swój elektroniczny sprzęt.

GALERIA
PROWADZENIE

Dynamiczne prowadzenie

Dwa z modeli Bonneville T120 wyposażone są w nowe podwozie oraz zawieszenie, dostosowane oraz zaprojektowane po to, byś mógł czerpać radość z codziennej jazdy, niezależnie czy podróżujesz sam czy z pasażerem. Połączenie marki Triumph z dynamicznością, zwrotnością oraz stabilnością, najwyższym komfortem i kontrolą nad pojazdem to cechy, dzięki którym doświadczysz wspaniałej motocyklowej przygody.

Komfortowy oraz praktyczny

Relaksująca pozycja jazdy. W standardzie bardziej komfortowe siedzenie, podgrzewane manetki, podnóżek centralny oraz uchwyty dla pasażera. To wszystko czyni Bonnneville T120 oraz T120 Black motocyklami najbardziej praktycznymi, o maksymalnym komforcie.

AKCESORIA

Ponad 160 stylowych akcesoriów

Zakres akcesoriów do nowej serii Bonneville T120 oraz T120 Black obejmuje ponad 160 stylowych pozycji oraz wysokiej jakości części. Dzięki temu, stworzenie własnego motocykla jest dziecinnie proste. Nowe tłumiki marki Vance&Hines, przepiękne skórzane siedzenie, chromowana pokrywa sprzęgła, zdobienia alternatora i korpusu przepustnicy, jak również ozdobny emblemat to tylko kilka z elementów wyposażenia.

ZESTAW INSPIRACJI 'PRESTIGE'

Przepiękny zestaw inspiracji Prestige stanowi doskonały początek do tego, abyś mógł stworzyć własny wymarzony motocykl lub oddać go w ręce dealera do zainstalowania. Z niebywałą uwagą do detali oraz zachowaniem cech poprzednika, zestaw Prestige to chromowane emblematy zbiornika, żebrowane czarne siedzenie, kompaktowe kierunkowskazy LED, chromowane tłumiki marki Vance&Hines, czarne uchwyty kierownicy w stylu „beczki”, chromowane sprzęgło i obudowa alternatora oraz zdobiony korpus przepustnicy.

Pamiętaj, że dostępność tłumików marki Vance & Hines oraz kierunkowskazów jest uzależniona od przepisów prawnych obowiązujących w Twoim kraju. Proszę sprawdź ich dostępność u swojego dealera Triumph.

Bonneville T120 & T120 Black Motocykle

Bonneville T120

50 500,00 zł

Bonneville T120

Inspirowany legendarnym motocyklem Bonneville z 1959 roku, nowy Bonneville T120 zaczerpnął od swojego poprzednika kultowe funkcje. Osiągnął doskonałą stylistykę dzięki detalom, jakości oraz wykończeniu. Chromowane wieloelementowe emblematy zbiornika Triumph, stelaże oraz innowacyjny podwójny, chromowany wydech ukazują wyrafinowany styl.

Zasilany silnikiem generującym wysoki moment obrotowy z atrakcyjnymi korpusami przepustnicy. Silnik o pojemności 1200ccm to symbol nowoczesnej klasyki.

Nowy Boneville T120 to wymowny przekaz przeszłości, teraźniejszości i przyszłości marki Triumph. Wspaniała ikona odrodziła się w pięknym stylu.

Bonneville T120 Black

50 500,00 zł

Bonneville T120 Black

Stworzony z zachowaniem legendarnego stylu, jakości oraz osiągów, model T120 oraz nowy surowy Bonneville T120 Black to nowy poziom klasyki z nutą indywidualizmu.

Cechujący się ponadprzeciętnym poziomem detali oraz wyrafinowania, począwszy od przyciemnionych wysokiej jakości detali, włącznie z obręczami kół, poprzez uchwyty oraz wykończenie silnika, aż po ciemnobrązowe siedzenie oraz podwójny wydech to model, który powali każdego na kolana.

Bonneville T120 Black to nowa ikona wśród motocykli.

Lokalizacja Dealera

Brak wyników