Trophy SE

Wysoki komfort jazdy, zaawansowana technologia oraz wspaniałe osiągi sprawiają, że zawsze możesz liczyć na luksusową przejażdżkę Triumph Trophy. Niezależnie od celu wyprawy czy odległości do pokonania, gdy przemierzasz tysiące kilometrów czy też jeździsz motocyklem każdego dnia, pozwól Triumph Trophy nabijać kilometry.

Overview

Luksus gwarantowany

Zmierzający w bezkres, dynamiczny a zarazem niezwykle komfortowy Trophy to motocykl do pokonywania długich tras, nawet gdy odległość do przemierzenia budzi wątpliwości. Jego mocny, ekonomiczny trzycylindrowy silnik o pojemności 1215ccm bez najmniejszego wysiłku pochłania kilometry. Udoskonalona ergonomia wspomaga również codzienne użytkowanie. Wizytówka marki Triumph pod względem zwrotności oraz dynamiki prowadzenia gwarantuje Tobie pełną wrażeń motocyklową przygodę. Dla jeszcze większej wygody i luksusu, model Trophy SE został wzbogacony o elektroniczne regulowane zawieszenie oraz pokładowy system audio.

SILNIK

Silnik

Płynny, zapewniający wysoką prędkość przy niskich obrotach, silnik Troph-iego jest niezawodny do jazdy w mieście, uzbrojony w liniowy system ride-by-wire oraz w technologię skrojoną na miarę Twoich potrzeb.

Wał napędowy

Do bezproblemowego przemierzania długich tras, Triumph Trophy wyposażony jest w lekki oraz wydajny wał napędowy, który jest dowodem na to, że nigdy w Twoim bagażu nie zagoszczą już butelki ze smarem.

Wydajność

Więcej czasu na drodze, a mniej przy dystrybutorze to ważna wiadomość dla każdego kierowcy. Silnik w modelu Triumph Trophy jest wyposażony w układ wtrysku paliwa, 6-biegową skrzynię, które zapewniają zaskakująco niskie zużycie paliwa. Ogromny 26-litrowy zbiornik paliwa, sprzyja pełnym relaksu wyprawom. Dystans na pełnym zbiorniku to ponad 250 mil (402 km) do pokonania pomiędzy tankowaniami.

Tłumienie dobicia

Dzięki układowi tłumienia dobicia Triumph Trophy gwarantuje Tobie płynną oraz wyrafinowaną jazdę. Układ naprężenia przenosi moc ze skrzyni biegów do wału napędowego poprzez sprężynową przekładnię kątową i wykorzystuje amortyzującą przekładnię pośrednią, aby zapewnić płynny napęd tylnego koła.

TECHNOLOGIA

Technologia

Jako współczesny kierowca wypraw oczekujesz bogatej oraz godnej zaufania technologii. Właśnie dlatego Triumph Trophy obfituje w pakiet najnowszych elektronicznych cech i kontrolek, począwszy od elektronicznie regulowanej szyby aż po tempomat, kontrolę trakcji, system kontrolowania ciśnienia w oponie. Model Triumph Trophy SE dodatkowo wyposażony w elektronicznie regulowane zawieszenie oraz zintegrowany system Bluetooth.

Liczniki oraz komputer

Zaawansowany komputer pokładowy w modelu Triumph Trophy dba o Twoje bezpieczeństwo również przy wysokich prędkościach. Ze wskaźnikiem przedstawiającym zużycie paliwa w danym czasie oraz licznikiem przebiegu , zawsze wiesz jak daleko zajedziesz. Widzisz również następujące wskaźniki: średnia prędkość, bieg na którym jedziesz, temperatura otoczenia oraz pełne menu z innymi funkcjami takimi jak Układ Pomiaru Ciśnienia w Oponie, podgrzewane manetki oraz podgrzewane siedzenia.

Elektronicznie regulowana szyba

Elektronicznie regulowana szyba w modelu Triumph Trophy jest mocna i odporna na zarysowania, dostosować ją możesz za pomocą przełączników na kierownicy. Automatycznie powraca na najniższą pozycję, kiedy silnik jest wyłączony, ale ustawienia wcześniej przez Ciebie skonfigurowane powracają, gdy tylko odpalisz silnik. Tak więc nie tracisz czasu na jego ponowne konfigurowanie.

Kontrola Trakcji

Aby uniknąć blokady koła oraz zapewnić kontrolę nad pojazdem nawet na śliskich nawierzchniach, kontrola trakcji porównuje prędkość tylnego i przedniego koła, a następnie zmienia moc, gdy tylko wykrywa różnicę, zapewniając stabilność oraz bezpieczeństwo o każdym czasie, w każdych warunkach.

Tempomat

Kiedy tylko wypróbujesz tempomat, zaczniesz się zastanawiać dlaczego skorzystałeś z niego tak późno. Na szczęście, Trophy posiada tempomat w standardzie dzięki systemowi ride-by-wire. Za sprawą tempomatu, motocykl utrzymuje stałą prędkość niezależnie od pochylenia gruntu, dla jeszcze bardziej relaksującej jazdy.

TPMS - SYSTEM KONTROLUJĄCY CIŚNIENIE W OPONIE

Właściwy poziom ciśnienia w oponach jest kluczowy w prowadzeniu pojazdu oraz trwałości opon. Występuje opcjonalnie w modelu Triumph Trophy oraz w standardzie w modelu Trophy SE. System od razu informuje Ciebie o zmianie ciśnienia w oponie, zanim będziesz mieć z nią kłopot.

Immobiliser

Kiedy Twój Trumph Trophy przyciągnie uwagę niepożądanych osób, kodowany klucz immobilisera unicestwi próbę uruchomienia zapłonu lub też uruchomienia motocykla bez użycia kluczyka.

PODWOZIE

Podwozie

Traktując jako najwyższe wartości komfort oraz niezawodność jazdy, podwójna aluminiowa rama Triumph Trophy, zoptymalizowna geometria oraz równowaga wagi, przyczyniają się do niezwykłej zwrotności w swojej klasie.

Dynamiczne prowadzenie zagwarantowane dzięki przedniemu zawieszeniu upside down o średnicy 43 mm marki WP z regulowaną funkcją tłumienia odbicia oraz tylnemu zawieszeniu monoshock WP z regulowanym hydraulicznie tłumieniem wstępnego napięcia sprężyny oraz odbicia. Trophy SE to pewność prowadzenia dzięki elektronicznie sterowanym zawieszeniom bezpośrednio na kierownicy z ustawieniami przedniego i tylnego tłumienia w konfiguracjach sport/normal/comfort (sport/standardowy/komfort) oraz trójstopniowa elektroniczna regulacja wstępnego obciążenia. Wszystko po to, aby dostosować pojazd do różnych ładowności.

Regulowana wysokość siodełka, by sprostać Twoim preferencjom oraz zagwarantować Tobie niezwykłe przeżycia z jazdy, wykraczające poza przeciętne oczekiwania.

STYL

Sylwetka

Stylowy i atrakcyjny wygląd sylwetki Triumph Trophy został przetestowany w tunelu aerodynamicznym. Lusterka oraz pozycje ułożenia stóp opracowane tak, aby ręce i nogi nie zmokły i były położone komfortowo. Dodatkowo, zintegrowany zestaw pojemnych kufrów opracowany, aby zapewnić integralność podwozia przy każdej prędkości. Triumph Trophy to piękno, które tkwi w formie i funkcjach.

Trophy SE

AKCESORIA

Podgrzewane siedzenie

Dla całkowitego komfortu kierowcy i pasażera, regulowane termostatem podgrzewane siedzenie z ustawieniami temperatury oraz wysokiej jakości elementami. W standardzie regulowana wysokość siedzenia, dostępne również w wersji obniżonej.

Kufer główny

Dla maksymalnej pojemności bagażu, górny kufer Triumph jest maksymalnie zabezpieczony za sprawą zamknięcia w systemie jednokluczykowym.

Z pojemnością 55-litrów, bez problemu umieścisz w nim kask. Dodatkowo, posiada gniazdo zasilania 12 V.

Wysoka szyba

Wysoka szyba zamontowana do Triumph Trophy wraz z elektronicznie regulowanym mechanizmem chroniącym przed wiatrem. Pokryta kwantem, który wzmacnia odporność na ścieranie oraz poprawia widoczność, szyba jest jeszcze wyższa i szersza dla ochronienia Ciebie oraz Twojego pasażera przed wiatrem.

Podgrzewane manetki

Ciepłe ręce, to coś o czym marzysz, gdy temperatury spadają, nawet w letnie wieczory. Zestaw podgrzewanych manetek występujący w Triumph Trophy charakteryzuje się zgrabnym kształtem, które wyglądają jak pozostałe elementy w standardzie, z okablowaniem wewnętrznym oraz zintegrowanymi przełącznikami kontrolek.

Alarm

Chroniący Twój Triumph Trophy alarm/immobiliser Thatcham (kategoria 1) opracowany na bazie Datatool. Zaprojektowany bez konieczności instalacji w okablowaniu motocykla, alarm jest uszczelniony żywiczną powłoką, która jest wodoszczelna oraz odporna na drgania.

Torba na zbiornik

Dla zapewnienia dodatkowej pojemności, 15-litrowa torba na zbiornik została zamontowana na zawiasowym mechanizmie z elastycznymi zatrzaskami. Formowana konstrukcja oznacza wykorzystanie pojemności bez zmniejszania odstępu kierownicy. Wyposażona jest w zdejmowaną kieszonkę na mapę oraz osłonę przeciwdeszczową.

Trophy SE Motocykle

Trophy SE

73 500,00 zł

Trophy SE

To co jest specjalnością Trophi’ego to pochłanianie tysięcy kilometrów przy zachowaniu najwyższego komfortu. Trophy posiada również zdolności do przekształcenia się w motocykl wyczynowy, gotowy do pokonywania krętych dróg. Trophy SE to wzbogacona wersja Trophy wraz z elektronicznym zawieszeniem oraz pakietem takiego wyposażenia jak wysokiej jakości system dźwięku z Bluetooth oraz możliwość podłączenia do IPod-a.

W rezultacie otrzymujesz najwyższy luksus jaki może tylko występować w motocyklu, z najbardziej zaawansowanymi poziomami wyposażenia spośród całej rodziny Triumph. Wszystkie modele wyposażone w zwrotne, najlepiej prowadzące się podwozie w swojej klasie oraz muskularny charakter trzycylindrowego silnika o pojemności 1215ccm z dużym momentem obrotowym.

Oprócz Elektronicznego Zawieszenia oraz systemu audio Bluetooth, Trophy SE jest wzbogacony również o Układ Kontrolowania Ciśnienia w Oponie (TPMS), port USB, a także dodatkowe gniazdo zasilania 12 V.

Lokalizacja Dealera

Brak wyników