NOWA SERIA TIGER 800

NOWA SERIA TIGER 800 XC ORAZ XR - Jedne z ulubionych motocykli marki Triumph, serie: Tiger 800 XC i XR, przenoszą standardy na nowy poziom. 200 udoskonaleń, włącznie z najnowszą i najbardziej zaawansowaną technologią, udoskonalona ergonomia jazdy, większe możliwości oraz płynniejsze dostarczanie mocy za sprawą najnowszej generacji trzycylindrowego silnika… Mówiąc krótko… nasze Tigery są jeszcze lepsze w każdym calu, zarówno w warunkach terenowych, jak i na drodze.

NOWA SERIA TIGER 800

Nowa seria Tiger 800 to kwintesencja najnowszej technologii, przedstawiająca szereg nowych parametrów, włącznie z pakietem kolorowych wskaźników TFT, aż 6 trybami jazdy oraz oświetleniem LED. Oprócz tego, seria Tiger posiada zaawansowane technologiczne ustawienia takie jak programowalny ABS oraz programowalna kontrola trakcji, podgrzewane manetki oraz siedzenia, immobiliser, port USB oraz gniazda zasilania 12v.

NOWA SERIA TIGER 800

Silnik w serii Tiger, o pojemności 800 ccm, został opracowany z myślą o szybszym dostarczaniu mocy, za sprawą 98 KM, podkreślając swój trzycylindrowy charakter. Połączenie takiego silnika z lżejszym układem wydechowym oraz krótszym czasem aktywowania pierwszego biegu, przyczynia się nie tylko do ulepszonej trakcji w warunkach off-road, ale również szybszego przyspieszenia, jak i generowania imponującego dźwięku trzycylindrowego silnika.

NOWA SERIA TIGER 800

Począwszy od nastawionego na warunki drogowe Tiger’a XR, wypośrodkowanego XRX-a oraz najbardziej zaawansowanego parametrami XRT, poprzez spragnionego warunków off-roadowych Tigera XCX, serię XCA gotową na długie wojaże, nie zapominając o obniżonej wersji XRx low… mówiąc krótko, przedstawiamy Tiger’a serii 800 - dostosowanego do każdego kierowcy, każdych warunków drogowych i gotowego na przeżycie każdej motocyklowej przygody.

Tiger XC

TIGER XC – MAKSYMALNA RADOŚĆ. KAŻDEGO DNIA. GDZIEKOLWIEK JESTEŚ.

Nowe możliwości serii Tiger 800 XC są niezaprzeczalne i stanowią ponad 200 udoskonaleń włącznie z zaktualizowaną technologią, pakietem kolorowych wskaźników TFT, bardziej reagującym trzycylindrowym silnikiem, szybszą aktywacją pierwszego biegu dla lepszej trakcji w warunkach off-road oraz szybszego przyspieszenia. Dodatkowo, w serii został wprowadzony nowy tryb jazdy „Off-road Pro”. Seria obejmuje dwa nowe modele Tiger XC, każdy skrojony na miarę, z dedykowanym poziomem technologii oraz osprzętem. To modele kultowe, a jednocześnie zwrotne i łatwe w prowadzeniu. Cechują się zwiększoną ergonomią dla kierowcy, z bardziej charakterystyczną dla Tiger’a postawą, a także wykończeniem i detalami klasy premium. Efekt? Patrzysz na serię Tiger 800 XC, która jest doskonała w każdym calu, na drodze… a zwłaszcza poza nią.

Tiger XR

TIGER XR – RADOŚĆ. KAŻDEGO. MOMENTU.

Z myślą o duchu motocyklowej przygody, która nieprzerwanie jest kultywowana od ponad 80 lat, najnowsza generacja modeli Tiger 800 XR oferuje dedykowane ustawienia parametrów, pośród czterech nowych modeli. Każdy z tych modeli wyposażony jest w nowy poziom technologii oraz osprzętowania. Od zatłoczonych ulic miasta, poprzez bezdroża, aż po autostrady połykające kilometry, nowa seria Tiger 800 XR podnosi poprzeczkę jeszcze wyżej, dzięki wdrożeniu ponad 200 udoskonaleń podwozia i możliwości jazdy, niezależnie od warunków drogowych. To, co może potwierdzić każdy zapalony kierowca motocykla, to fakt, że za każdym razem jedziesz coraz dalej, a nowa seria Tiger XR pokonuje kilometry jeszcze sprawniej, poprzez łatwe prowadzenie, porywający trzycylindrowy silnik oraz styl na miarę klasy premium.

Off Road

SERIA OFF-ROAD NASTAWIONA NA PRZYGODY, DOSTĘPNA OD ……..ZŁ

Najwyższy poziom technologii, jaki do tej pory osiągnęliśmy w tej serii, z jeszcze lepiej reagującym trzycylindrowym silnikiem, zwiększoną ergonomią kierowcy – seria Tiger 800 XC jeszcze nigdy nie miała tak wysokich możliwości do jazdy off-road. Dwa modele do wyboru, stylowe, klasy premium, z dedykowanymi ustawieniami parametrów oraz wyposażenia. Seria Tiger 800 XC jest nie tylko doskonała do jazdy off-road, ale również do warunków drogowych. 

Tiger 800 XCx

Mając na uwadze podróżny charakter motocykla, poruszając się zarówno na drodze i bezdrożu, model XCx posiada 5 trybów jazdy (włącznie z nowym “Off-Road Pro”), nowy 5” kolorowy wyświetlacz ze wskaźnikami TFT, nową 5-stopniową regulowaną szybę oraz przednie hamulce marki Brembo. Nowa technologia oraz zwiększona ergonomia na rzecz kierowcy powoduje, że model XCx dostarcza maksymalnych możliwości. 

Tiger 800 XCA

Dla całkowitej pewności prowadzenia w warunkach off-road, XCA może pochwalić się aż 6 trybami jazdy (włącznie z nowym trybem “Off-Road Pro” oraz programowalnym przez kierowcę trybem spersonalizowania). Najlepszy w serii, model XCA przenosi parametry na najwyższy poziom. Są to między innymi światła główne LED, światła przeciwmgłowe LED, podgrzewane siedzenie pasażera i kierowcy, a także stylowe podświetlane przyciski na kierownicy. 

On Road

SERIA STWORZONA DO PRZYGÓD NA DRODZE

Stworzona z myślą o czerpaniu maksymalnej przyjemności z jazdy, której doświadczasz każdego dnia, ze zwiększoną ergonomią na rzecz kierowcy, najwyższym w historii poziomie technologii, udoskonaleniem silnika i jeszcze lepszym komfortem, seria Tiger 800 XR jest gotowa na porwanie Cię gdziekolwiek zapragniesz, od ulic miast, aż po długie wyprawy na bezdrożach. Pośród czterech modeli do wyboru wszystkie są wyposażone w elementy klasy premium, dedykowane ustawienia technologii oraz wyposażenia… nowy Tiger 800 XR jest taki sam jak Ty… nastawiony na motocyklowe przygody.

Tiger 800 XR

Pierwsza z serii, to Tiger 800 XR. Wyposażony w dedykowany poziom technologii i wyposażenia, nowy XR zachowuje zwrotność w prowadzeniu oraz może pochwalić się parametrami, które obejmują: przepustnicę ride-by-wire, programowalny ABS oraz kontrolę trakcji, nowe odlewane koła oraz lżejszy tłumik, które jeszcze bardziej podkreślają styl i osiągi całej rodziny Tiger.

Tiger 800 XRx

Ekstremalnie intuicyjny model XRx zapewnia Tobie zwiększone parametry i jeszcze lepsze osiągi. Doskonały zakres nowych udoskonaleń obejmuje: 5” wyświetlacz kolorowych wskaźników TFT, cztery tryby jazdy, zmodyfikowane przyciski dla bardziej intuicyjnej kontroli, przednie hamulce marki Brembo oraz regulowaną 5-stopniową szybę w standardzie. 

Tiger 800 XRx low

Aby ten zwrotny motocykl był jeszcze bardziej przystępny dla wszystkich, stworzyliśmy model Tiger 800 XRx w wersji obniżonej (low). Dodatkowo, oprócz osiągów skupionych na pokonywaniu trasy, model łączy w sobie ergonomiczne ustawienia wysokości siedzenia z dedykowanym zawieszeniem, o siedzeniu na wysokości 780 mm, które w standardowej wersji modelu XRx znajduje się na poziomie 830 mm. Model w wersji low może zostać obniżony o kolejne 20 mm, do wysokości 760 mm, za sprawą regulowanego mechanizmu siedzenia. 

Tiger 800 XRT dostępny

Zaskakująco wszechstronny 800 XRT, wydobywa z siebie zaawansowaną technologię, dzięki czemu uzyskujesz najlepsze możliwości i najwyższy możliwy poziom komfortu jazdy. Pierwszorzędna seria XRT, której parametry są najwyższe w serii, dodatkowo posiada regulowane zawieszenie marki Showa, podgrzewane siedzenie pasażera oraz kierowcy, oświetlenie LED, 5 różnych trybów jazdy do wyboru, włącznie z trybem do spersonalizowania (rider), abyś mógł dostosować własny motocykl do swoich potrzeb.

Technology

TECHNOLOGIA TIGER 800

Nowe serie Tiger 800 XC oraz XR prezentują przełomowy krok w zakresie technologii dedykowanej kierowcy.

Najnowsze udoskonalenia we wszystkich motocyklach serii 800 XC oraz XR zostały opracowane dla jeszcze bardziej ekscytującej i porywającej jazdy. Te przełomowe innowacje obejmują; wskaźniki TFT, sześć trybów jazdy, nowe przełączniki o stylowym designie, charakterystyczne światła LED oraz kontrolę trakcji. Poza tym, motocykl może poszczycić się szeregiem kluczowych technologii znajdujących się w sercu Tigerów 800: system ride-by-wire, programowalny ABS oraz programowalna kontrola trakcji, podgrzewane manetki, podgrzewane siedzenie kierowcy oraz pasażera, gniazda zasilania (12v oraz USB), a także immobiliser.

KLUCZOWE CECHY

Jeszcze szybsza reakcja silnika

Porywająca nowa generacja, zoptymalizowanego pod względem masy trzycylindrowego silnika o pojemności 800 ccm, 95 KM, zapewnia jeszcze szybszą reakcję silnika oraz lepsze przyspieszenie. Krótszy pierwszy bieg gwarantuje natychmiastową reakcję pojazdu, zarówno w warunkach drogowych, jak i off-road. Lżejszy wydech wydobywający z siebie niesamowity dźwięk, to dodatkowy atut.  

Nowy pakiet kolorowych wskaźników TFT

Niektóre z modeli serii Tiger cechują się nowym, ustawianym pod różnym kątem, 5” wyświetlaczem z pakietem kolorowych wskaźników TFT, umożliwiającym dostęp do szeregu parametrów dedykowanych dla kierowcy z poziomu komputera pokładowego. Między innymi jest to ergonomicznie zaprojektowany, 5-pozycyjny joystick, który charakteryzuje się podświetlanymi przyciskami.

Aż do sześciu trybów jazdy, włącznie z trybem “Off-Road Pro”

Aby dostosować się do każdego stylu jazdy oraz warunków drogowych stworzyliśmy następujące tryby jazdy: „Drogowy”, „Deszcz”, „Off-Road”, „Sport”, „Rider-spersonalizowany” oraz zupełnie nowy „Off-Road Pro”, dla jeszcze większych doznań podczas jazdy w terenie.

Nowe oświetlenie LED.

Modele tej serii o najbardziej zaawansowanych parametrach zostały wyposażone w światła LED oraz światła przeciwmgłowe LED, jak również światła do jazdy dziennej Triumph (DRL) dla maksymalnego bezpieczeństwa oraz jak najbardziej minimalnych kosztów eksploatacji pojazdu. 

Zwiększona ergonomia kierowcy

Nowe siedzenie z dodatkową warstwą wyściółki oraz technologią 3D-net, jak również opracowana na nowo geometria kierownicy, to wszystko po to, aby dostosować się do szerszego grona kierowców. Model dostosowany z myślą o bardziej komfortowej pozycji jazdy oraz pokonywaniu długich tras w komfortowych warunkach.

Nowa 5-stopniowa, regulowana szyba

Dla maksymalnej ochrony przed wiatrem, modele Tiger o zaawansowanej specyfikacji posiadają nową, 5-stopniową regulowaną szybę oraz nowe dyfuzory powietrzne, dostarczające większy poziom komfortu dla kierowcy oraz pasażera.

Nowe przednie hamulce Brembo

Zaawansowane przednie hamulce Brembo w standardzie w najbardziej wyposażonych modelach Tiger, sprawiają, że skuteczność hamowania zarówno w warunkach drogowych, jak i off-road jest najlepsza.

Zaawansowane parametry zawieszenia oraz układ kierowniczy

Pośród nowej serii znajdziesz szereg zaawansowanych parametrów wyposażenia: zawieszenie Showa w modelach XR z nowym, regulowanym ustawieniem w modelu XRT, zawieszenie WP dedykowane dla jazdy off-road w modelach XC, programowalny ABS oraz kontrolę trakcji w standardzie.

Jeszcze bardziej stylowy

Elementy i części klasy premium, w które został wyposażony nowy Tiger 800, odzwierciedlają dynamiczną postawę pojazdu dostosowaną do jazdy drogowej, jak i off-road. Każdy z Tigerów posiada wysoki poziom wykończenia oraz detali, np. wysokiej jakości emblematy, grafikę, lakierowanie, co jeszcze bardziej podkreśla jego nowoczesność.

AKCESORIA

AKCESORIA

W ofercie posiadamy ponad 50 oryginalnych akcesoriów Triumph, aby pomóc Tobie stworzyć idealnego Tigera, w zakresie komfortu, możliwości lub też stylu. Za pomocą konfiguratora motocykli online lub poprzez lokalnego dealera możesz w prosty sposób spersonalizować swój motocykl poprzez dodanie elementów klasy premium takich jak: podgrzewane manetki, podgrzewane siedzenie kierowcy i pasażera, wysoka szyba, tłumik w kształcie pocisku oraz osłony silnika. W asortymencie posiadamy również szeroki zakres akcesoriów bagażowych takich jak aluminiowe kufry centralne, wodoodporne sakwy wewnętrzne, torby na zbiornik paliwa oraz inne.

PAKIET EXPEDITION

Aby jeszcze bardziej zwiększyć możliwości pokonywania długich tras oraz dodać uroku Twojemu motocyklowi, zaprojektowaliśmy “Pakiet Expedition”. Dzięki niemu będziesz mógł rozpocząć własną przygodę na modelu Tiger 800. Pakiet Expedtion obejmuje czarne kufry boczne z zestawem stelaży, czarny kufer centralny, oparcie, gumową osłonę na zbiornik paliwa oraz osłony ramy.

NOWA SERIA TIGER 800 Motocykle

Tiger 800 XR

43 500,00 zł

Tiger 800 XR

Nowy, kochający drogi, Tiger 800 XR to motocykl idealny do pokonywania długich kilometrów autostrad, z doskonałymi możliwościami prowadzenia, również poza głównymi trasami. 

Jazda modelem XR jest płynna oraz pewna. Jeszcze bardziej reagujący, trzycylindrowy silnik o pojemności 800 ccm, a przy tym lżejszy, udoskonalony układ wydechowy, to tylko dwie pośród wielu cech, innowacji i modyfikacji stworzonych w najnowszej generacji modelu XR. 

19-calowe, aluminiowe, odlewane przednie koło oraz opony Metzeler Tourance idealnie współpracują z regulowanym zawieszeniem modelu XR zapewniając płynną i komfortową jazdę drogową. Będąc posiadaczem tego modelu, z pewnością skorzystasz również z nowego, szybciej aktywowanego pierwszego biegu, gwarantującego lepszą trakcję oraz natychmiastowe reagowanie. Dodatkowo, model cechuje się wyznaczającą nową klasę technologią, włącznie z systemem ride-by-wire oraz programowalnym ABS i kontrolą trakcji. 

Nowy Tiger 800 XR podnosi poprzeczkę dla motocykli przeznaczonych do pokonywania każdego typu dróg. 


Tiger 800 xrx

49 700,00 zł

Tiger 800 xrx

Nowy, kochający drogi, Tiger 800 XRx to motocykl idealny do pokonywania długich kilometrów autostrad, z doskonałymi możliwościami prowadzenia również w przypadku, gdy uwielbiasz przemierzać nieprzetarte szlaki. Jazda XRx oznacza płynność, a przy tym osiągi i pewność. Bardziej responsywny, trzycylindrowy silnik Triumph 800, lżejszy układ wydechowy, nowy kolorowy wyświetlacz z pakietem wskaźników TFT, nowa pięcio-pozycyjna szyba oraz cztery tryby jazdy, to tylko niektóre z wielu cech opracowanych na potrzeby najnowszej generacji XRx. 19-calowe, aluminiowe, odlewane przednie koło oraz opony Metzeler Tourance harmonijnie pracują z układem dynamicznym modelu XRx, gwarantując pełną wrażeń, komfortową jazdę po każdym rodzaju dróg. Natychmiast zauważysz, że masz pełną kontrolę nad pojazdem dzięki szybszej aktywacji pierwszego biegu oraz natychmiastową reakcję pojazdu, kiedy tylko tego potrzebujesz. Motocykl wyróżnia się również kluczową technologią, tj. systemem ride-by-wire oraz nowym przednim układem hamulcowym klasy premium, marki Brembo. Nowy Tiger 800 XRx dostarcza niesamowitych wrażeń z jazdy każdego dnia.

Tiger 800 XRT

56 500,00 zł

Tiger 800 XRT

Najbardziej wyposażony w całej serii, nowy Tiger 800 XRT oferuje najwyższej klasy prowadzenie zarówno po drodze, jak i bezdrożach. Model XRT oznacza maksymalny komfort jazdy, płynność oraz pewność prowadzenia. To, czego oczekujesz od tak wyposażonego motocykla to również trzycylindrowy, szybko reagujący silnik Triumph 800, lżejszy wydech, nowy pakiet kolorowych wskaźników TFT, nowa pięcio-stopniowa szyba, pięć trybów jazdy i wiele innych parametrów, które sprawiają, że Tiger 800 XRT jest najlepszy w swojej klasie pod każdym kątem. Nowe, regulowane zawieszenie Showa, 19” aluminiowe, odlewane przednie koło oraz opony Metzeler Tourance Next idealnie pracują z elektronicznym układem modelu XRT. Dodatkowo, podgrzewane siedzenie kierowcy i pasażera zostały stworzone dla najwyższego komfortu jazdy. Inne, ponadprzeciętne nowe parametry, to szybsze włączenie pierwszego biegu dla doskonałej trakcji i natychmiastowej reakcji pojazdu. Ponadto, model wyróżnia się technologią oraz możliwościami dokonania ustawień elementów, takimi jak system ride-by-wire oraz przednie hamulce klasy premium, marki Brembo. Nowy Tiger 800 XRT dostarcza maksymalną radość z jazdy każdego dnia.

TIGER 800 XRX Low - Obniżony (LRH)

49 700,00 zł

TIGER 800 XRX Low - Obniżony ('LRH')

Nowy, kochający drogi, Tiger 800 XRX „LRH” to bardziej przystępna wersja motocykla dla osób szukających łatwego prowadzenia. Idealny na pokonywanie kilometrów autostrad. Model XRx „LRH” posiada siedzenie na wysokości 780 mm, niższe o 50 mm od standardowej wersji. Co więcej, istnieje możliwość dodatkowego obniżenia siedzenia o 20 mm, co sprawi, że najniższa opcja siedzenia wyniesie 760 mm. Bardziej reagujący, trzycylindrowy silnik Triumph 800, lżejszy układ wydechowy, nowy pakiet kolorowych wskaźników TFT, pięcio-stopniowa szyba, cztery tryby jazdy, to tylko niektóre z cech stworzonych z myślą o najnowszej generacji XRx low. 19-calowe, aluminiowe, odlewane przednie koło oraz opony Metzeler Tourance idealnie współpracują z regulowanym zawieszeniem modelu XRX „LRH”, zapewniając płynną i komfortową jazdę drogową. Będąc posiadaczem tego modelu, z pewnością skorzystasz również z nowego, szybciej aktywowanego pierwszego biegu, gwarantującego lepszą trakcję oraz natychmiastowe reagowanie. Dodatkowo, model cechuje się wyznaczającą nową klasę technologią, włącznie z systemem ride-by-wire oraz przednimi hamulcami klasy premium marki Brembo. Nowy Tiger 800 XRx jest nastawiony na jazdę drogową, każdego dnia.

Tiger 800 XCx

53 400,00 zł

Tiger 800 XCx

Doskonały Tiger 800 XCx nadaje się do każdej wyprawy, ponieważ posiada najlepsze możliwe ustawienia dla jazdy off-road w całej serii Tiger 800.

Model XCx prezentuje prawdziwą postawę oraz możliwości off-road. Przednie, 21-calowe koło oraz bardziej responsywny, zoptymalizowany pod kątem masy trzycylindrowy silnik Triumph 800, to dwie główne cechy modelu spośród wielu innych innowacji, które zostały wdrożone w najnowszej generacji tego modelu, przystosowanego do jazdy off-road. 

Jak tylko zboczysz z trasy, wykorzystasz nową funkcję szybko aktywowanego pierwszego biegu, zapewniającą Tobie lepszą trakcję oraz natychmiastową reakcję pojazdu. Nowy tryb jazdy „Off-Road Pro” pozwala Tobie doświadczać radości z jazdy, poprzez dezaktywację ABS oraz kontroli trakcji. Dodatkowo, model został wyposażony w wyznaczające kategorię nowe parametry takie jak system ride-by-wire czy przedni układ hamulcowy marki Brembo.

Nie potrzebujesz mapy, Twój motocykl sam Ciebie poprowadzi. 


Tiger 800 XCa

58 700,00 zł

Tiger 800 XCa

Z nowym, zaawansowanym Tigerem 800 XCA, Twoja przygoda motocyklowa zaczyna się dosłownie tutaj, z pojazdem, który świetnie sobie radzi zarówno w warunkach off-road, jak i drogowych. 

Skupiony na jeździe off-road, Tiger 800 XCA jest wyposażony w programowalną kontrolę trakcji, programowalny ABS, sześć trybów jazdy, włącznie z nowym trybem “Off-Road Pro” oraz nowej generacji, trzycylindrowy silnik o pojemności 800 ccm z 95 KM. Model posiada również nową funkcję szybszej aktywacji pierwszego biegu dla lepszego przyspieszenia. 

Standardowe wyposażenie obejmuje podgrzewane siedzenia pasażera oraz kierowcy, podgrzewane manetki, przeciwmgłowe światła LED, dodatkowe gniazda zasilania, które z pewnością zasilą urządzenia takie jak podgrzewana odzież czy GPS. Programowalna kontrola trakcji oraz reagujący system ride-by-wire wyznaczają nowe standardy dla jazdy off-road, podczas gdy udoskonalona pozycja jazdy umożliwia Tobie dużą zwrotność. Dodatkowo model posiada 21” przednie koło oraz wysoki przedni błotnik, oddające jego off-road’owy charakter. Dzięki takim cechom, masz wszystko czego potrzebujesz do pokonywania każdego rodzaju tras.

Jazda adventure nigdy nie była tak dobra. 

Lokalizacja Dealera

Brak wyników